Всі сплять і бачать сни!
  Сни як тіні - ледь вловимі. У той час коли свідомість застигла як скло і відпочиває - в куточках підсвідомості як тіні спочатку несміливо, а потім все чіткіше проявляються картинки. В ілюзорному світі починають відбуватися самі неймовірні речі: збуваються мрії, спливають проблеми і страхи, нав'язані кимось, не дають спокою філософські дилеми.
  У якийсь момент сприйняття змінюється, ефемерні образи затьмарюють дійсність і ось вже неможливо відрізнити примарний світ від реального. З цієї хвилини вже картинки, спритно спроектовані в підсвідомість, майстерно рухають і управляють свідомістю.
  Но кто формирует эту фантастическую реальность? Где же тот фокусник, который так ловко высвечивает небходимую ему иллюзию? Его не видно. Он остался за кадром, но именно он главное действующее лицо в моих историях, собственно как и в жизни.Але хто формує цю фантастичну реальність? Де ж той фокусник, який так спритно висвічує необхідну йому ілюзію? Його не видно. Він залишився за кадром, але саме він головна дійова особа в моїх історіях, власне як і в житті.
  А Вам подобається, коли Вами маніпулюють? Втім, у кожного є право на вибір...
  P.S. Всі відзняті фантазії зроблені без фотомонтажу!