Багато дорослих хочуть навчитися малювати, але брак навичок і, головне, часу не дають такої можливості.

Пропонуємо Вашій увазі унікальну методику навчання, яка дозволяє за короткий термін домогтися значних успіхів. Малювання стане для Вас таким же природним як читання або писання.

Застосовуваний метод підходить усім незалежно від стартового рівня. Він активує праву («творчу») частину мозку, яка зазвичай дрімає. Ви зможете побачити цілісність і красу в самих повсякденних речах. Крім усього іншого це прекрасний спосіб розслабитися і відпочити. Після занять Ви будете відчувати себе окриленими і повними сил. І що найприємніше — набуті навички з часом не втрачаються.

Не навчитися малювати просто не можливо !
подарунковий сертифікат
pdf-файл

  На заняттях Ви зможете спробувати різні техніки: олівець, гуаш, акварель, акрилові фарби, змішана техніка. Переконатися в ефективності методики можна проглянувши роботи студентів базового та основного курсів.

  Уроки проходять в майстерні художниці (м. Київ 5 хвилин пішки від метро Берестейська). Заняття групові 1 раз на тиждень. У групі до 5 студентів, підхід до кожного індивідуальний. Курс розрахований на вік від 14 років і старше. Стартовий рівень значення не має.
  Схема навчання: займаємося 1 годину + 15-хвилинний релакс з чаюванням і спілкуванням + ще 1 година занять.

  Вартість заняття 180 грн. Також Ви можете придбати подарунковий іменний сертифікат на будь-яку кількість занять.
  Щоб подати попередню заявку або дізнатись наявність вільних місць у групах перейдіть за цим посиланням.

Початок занять:
вівторок18:00–19:00
неділя12:00

основний курс (клікніть по картинці)


роботи студентів олією