У Вашого малюка є коробка пластиліну, та він не знає що з нею робити? Йому хочеться ліпити, але не ясно з чого почати? Давайте йому допоможемо!

   Відкриваємо альбом для ліплення з серії «Казку ліпимо самі» і дивимося, наприклад, як зліпити ось такого котика. Виявляється це дуже просто! Увесь процес ліплення детально показаний крок за кроком з мінімумом коментарів.

   Навіть якщо малюк не вміє читати, то просто дивлячись на фотографії він зліпить кота сам. Крім того можна помилуватися дивовижними пластиліновими композиціями, якими проілюстрована кожна казка.
Кот
Лепка кота
   Усе це Ви знайдете в дійсно унікальній серії «Казку ліпимо самі». Серія складається з трьох альбомів-казок: «Ріпка», «Червона Шапочка» та «Кіт у чоботях».
   Пластилінові ілюстрації до казок зроблені автором книги Тетяною Хмуринською(на фото вгорі вона показана під час роботи над книгами - для збільшення клікніть по фото). Вона ж розробила поетапне ліплення героїв і сюжетів, яке доступне не тільки дітям, а навіть дорослим:)!

   Альбоми надруковані російською і українською мовами, виконання подарункове в твердій палітурці. Придбати книжки можна у через наш сайт. Зліпіть свою власну казку!
Для збільшення розвороту книги клікніть по фото